משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪6,006
| יצרן/חברה | GIGABYTE |
| צבע | שחור |
| יציאות USB | 2X USB 3.2 Gen2(Type-A) |
| משקל לפי קילוגרם | 2.8 |
| מעבד | AMD Ryzen™ 7 260 |
| דיסק קשיח | 1TB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| סוג זיכרון | 16GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 16GB DDR5 |
| דגם מלא כרטיס מסך | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Laptop GPU 8GB GDDR7 |
| כרטיס מסך | RTX™ 5070 |
| גודל מסך | 18 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 2560X1600 IPS |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | 3 שנים |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 165 |
| מקלדת מוארת | כן RGB |
| חיבורי תצוגה | 1X HDMI |
| אחסון נוסף/פנוי ? | NVME GEN4 Empty Slot |
| מצלמת רשת | 1080P |
| TPM | TPM 2.0 |
| BlueTooth | BT 5.3 |
| כונן אופטי | ללא |
| חריצי זכרון פנויים/בשימוש | 1 |