משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪5,166
| יצרן/חברה | ASUS |
| צבע | שחור |
| יציאות USB | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support DP/PD 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C DP/PD |
| משקל לפי קילוגרם | 1.3 |
| מעבד | AMD Ryzen™ Al 7 350 |
| סדרת מעבד | Amd Ryzen 7 AI |
| דיסק קשיח | 1TB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 24GB DDR5 |
| סוג זיכרון | 24GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 24GB DDR5 |
| דגם מלא כרטיס מסך | AMD Radeon™ Graphics |
| כרטיס מסך | Amd Graphics |
| גודל מסך | 14.0 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 2.8K (2880 x 1800) OLED |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | שנה באתר לקוח |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| סוג מסך | GLOSSY מבריק |
| קצב רענון מסך hz | 120 |
| מקלדת מוארת | כן RGB |
| חיבורי תצוגה | USB 4 + TYPE C + HDMI |
| מצלמת רשת | 1080P |
| TPM | TPM 2.0 |
| BlueTooth | BT 5.3 |
| כונן אופטי | ללא |
| חריצי זכרון פנויים/בשימוש | זכרון מולחם על הלוח – לא ניתן לשדרג |