משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪1,539
| יצרן/חברה | LENOVO |
| צבע | שחור |
| יציאות USB | 2x USB 3.2 Gen 1 ports + 1x USB 2.0 port |
| משקל לפי קילוגרם | 1.68 |
| מעבד | AMD Athlon Silver 7120U |
| דיסק קשיח | SSD 256GB M.2 PCIE |
| גודל דיסק | 256GB |
| זיכרון | 8GB DDR5 |
| סוג זיכרון | 8GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 8GB DDR5 |
| דגם מלא כרטיס מסך | AMD Radeon 610M Graphics |
| כרטיס מסך | Amd Graphics |
| גודל מסך | 15.6 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1080 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | שנה |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| מקלדת מוארת | לא |
| חיבורי תצוגה | HDMI |
| מצלמת רשת | 720P |
| BlueTooth | BT 5.1 |
| כונן אופטי | ללא |