משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪12,460
| יצרן/חברה | TOSHIBA Dynabook |
| צבע | שחור |
| יציאות USB | 2x USB 3.2 Gen2 Type-C ports with Thunderbolt™ 4 which supports data transfer, power delivery and display port, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A (1x Support Sleep & Charge) |
| משקל לפי קילוגרם | 0.87 |
| מעבד | Intel Core™ Ultra 7 155U |
| סדרת מעבד | Intel Core Ultra 7 |
| דיסק קשיח | 1TB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 32GB LPDDR5X on board |
| סוג זיכרון | 32GB LPDDR5X on board |
| נפח זיכרון | 32GB LPDDR5X on board |
| דגם מלא כרטיס מסך | Intel® Iris® Xe Graphics |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| גודל מסך | 13.3 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1200 |
| מסך טאץ? | Yes |
| אחריות | 3 שנים באתר לקוח |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 60 |
| מקלדת מוארת | כן, צבע יחיד |
| חיבורי תצוגה | 2X USB Type-C ports with Thunderbolt™ 4 + 1X HDMI 2.1 |
| מצלמת רשת | 1080P with Privacy Shutter |
| TPM | TPM 2.0 |
| BlueTooth | BT 5.3 |
| כונן אופטי | ללא |