משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪3,206
| יצרן/חברה | DELL |
| צבע | שחור |
| יציאות USB | 1X USB2.0 Type-A 1X USB 3.2 Gen1 Typoe-C 2X USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| משקל לפי קילוגרם | 1.6 |
| מעבד | Intel® Core™ i5-1334U Processor |
| סדרת מעבד | Intel Core i5 |
| דיסק קשיח | 512GB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 512GB |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| סוג זיכרון | 16GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 16GB DDR5 |
| דגם מלא כרטיס מסך | Intel® Graphics |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| גודל מסך | 15.6 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1080 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | 3 שנים באתר לקוח |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 120 |
| חיבורי תצוגה | HDMI +Type-c (DP/DATA/PD) |
| מצלמת רשת | 720P |
| BlueTooth | יש, לא צויין דגם ע"י היצרן |
| כונן אופטי | ללא |