מפרט טכני
| יצרן/חברה | BUNDLE |
| מעבד | I5-12400F |
| סדרת מעבד | Intel Core i5 |
| דיסק קשיח | 500GB NVMME |
| גודל דיסק | 500GB |
| זיכרון | 8GB |
| נפח זיכרון | 8GB |
| דגם מלא כרטיס מסך | RTX3050 |
| כרטיס מסך | RTX3050 |
| ספק כוח | 700W |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
מידע נוסף
מארז ANTEC AX83 RGB EXTREME Mid T GAMING 6×120 RGB Fan | מק"ט יצרן: 0-761345-10042-7 | כמות: 1 ; ספק כוח Cooler Master ELITE NEX 230V PEAK POWER 700 Active PFC | מק"ט יצרן: MPW-7001-ACBK-PWO | כמות: 1 ; לוח למעבדי אינטל Gigabyte H610M S2H V3 Micro-ATX VGA DP HDMI | מק"ט יצרן: H610M S2H V3 DDR4 | כמות: 1 ; מעבד אינטל דור 12 INTEL I5-12400F Tray No Fan NO GPU 117W LGA1700 | מק"ט יצרן: CM8071504555318 | כמות: 1 ; קירור אוויר Antec A450 FRGB 180W TDP 148MM PWM CPU COOLER | מק"ט יצרן: 0-761345-40070-1 | כמות: 1 ; זיכרון לנייח Kingston ValueRam 8GB DDR4 3200Mhz CL22 1.2V | מק"ט יצרן: KVR32N22S6/8 | כמות: 1 ; דיסק פנימי WD SN3000 500GB Gen 4X4 NVME Read-5000 Write-4100 | מק"ט יצרן: WDS500G4G0E-00CPS0 | כמות: 1 ; כרטיס מסך Gigabyte RTX 3050 Windforce 2 OC V2 6GB | מק"ט יצרן: GV-N3050WF2OCV2-6GD | כמות: 1 ; הרכבת מחשב בלבד ללא קירור נוזלי ללא תוכנות | מק"ט יצרן: MLT-ASSEMBLY | כמות: 1