מפרט טכני
| יצרן/חברה | BUNDLE |
| מעבד | I3-14100 |
| סדרת מעבד | Intel Core i3 |
| דיסק קשיח | 500GB NVME |
| גודל דיסק | 500GB |
| זיכרון | 8GB |
| נפח זיכרון | 8GB |
| ספק כוח | 500W |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
מידע נוסף
מארז Antec ST10M Micro ATX Case USB3 Black | מק"ט יצרן: 0-761345-10235-3 | כמות: 1 ; ספק כוח SAMA 500W 12CM | מק"ט יצרן: ATX-500W | כמות: 1 ; לוח לאינטל דור 12-14 Gigabyte H610M H DDR4 V3 REV1.0 VGA HDMI | מק"ט יצרן: H610M H V3 DDR4 | כמות: 1 ; מעבד דור 14 Intel Core I3 14100 Tray no fan up to 4.7GHZ | מק"ט יצרן: CM8071505092206 | כמות: 1 ; מאורר למעבד Antec T120 Chromtic Silen RGB Fan 65W TDP 82mm Hight | מק"ט יצרן: 0-761345-76000-3 | כמות: 1 ; זכרון למחשב נייח Kingston DDR4 8GB 3200MHZ CL22 | מק"ט יצרן: KVR32N22S8/8 | כמות: 1 ; דיסק פנימי WD SN3000 500GB Gen 4X4 NVME Read-5000 Write-4100 | מק"ט יצרן: WDS500G4G0E-00CPS0 | כמות: 1 ; הרכבת מחשב בלבד ללא קירור נוזלי ללא תוכנות | מק"ט יצרן: MLT-ASSEMBLY | כמות: 1