מפרט טכני
| יצרן/חברה | BUNDLE |
| לוח אם | B860M |
| מעבד | U5-225F |
| סדרת מעבד | Intel Core Ultra 5 |
| דיסק קשיח | 1TB NVME |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 16GB |
| נפח זיכרון | 16GB |
| דגם מלא כרטיס מסך | RTX5060 |
| כרטיס מסך | RTX5060 |
| ספק כוח | 750W |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
מידע נוסף
מארז Antec CX300 ARGB Black Mid-Tower 4x120mm Fan Include | מק"ט יצרן: 0-761345-10149-3 | כמות: 1 ; ספק כוח ANTEC ATOM V750 Active PFC 120MM silent fan non-mudular | מק"ט יצרן: 0-761345-20435-4 | כמות: 1 ; לוח למעבד דור 15 Gigabyte B860M EAGLE V2 M-ATX 2.5GB LAN | מק"ט יצרן: B860M EAGLE V2 | כמות: 1 ; מעבד Intel Ultra 5 225F Tray No GPU Up to 4.9Ghz AI BOOST 13TOPS | מק"ט יצרן: AT8076806416 | כמות: 1 ; מאורר למעבד Antec A400I RGB Intel/AMD TDP 150W | מק"ט יצרן: 0-761345-10913-0 | כמות: 1 ; זכרון לנייח Crucial Pro 16GB DDR5-5600 C46 UDIMM | מק"ט יצרן: CP16G56C46U5 | כמות: 1 ; דיסק פנימי WD BLUE SN5100 1TB Gen4.0 Up to 7100MB/S Read 2280 | מק"ט יצרן: WDS100T5B0E-00CPE0 | כמות: 1 ; כ. מסך Gigabyte 5060 Windforce2 MAX OC 8GB PCIE-5.0 3XDP 1XHDMI | מק"ט יצרן: GV-N5060WF2MAX OC-8GD | כמות: 1 ; הרכבת מחשב בלבד ללא קירור נוזלי ללא תוכנות | מק"ט יצרן: MLT-ASSEMBLY | כמות: 1