מפרט טכני
| יצרן/חברה | BUNDLE |
| מעבד | R5-5500 |
| סדרת מעבד | Amd Ryzen 5 |
| דיסק קשיח | 500GB NVME |
| גודל דיסק | 500GB |
| זיכרון | 16GB |
| נפח זיכרון | 16GB |
| דגם מלא כרטיס מסך | RTX 3050 |
| כרטיס מסך | RTX 3050 |
| ספק כוח | 600W |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
מידע נוסף
מארז שחור Antec CX200M RGB ELITE M-ATX 5X120mm RGB FANS | מק"ט יצרן: 0-761345-10024-3 | כמות: 1 ; ספק כוח ANTEC ATOM V750 Active PFC 120MM silent fan non-mudular | מק"ט יצרן: 0-761345-20435-4 | כמות: 1 ; לוח אם Gigabyte AMD A520 K V2 rev 1.1 DDR4 For AM4 | מק"ט יצרן: A520M K V2 1.1 | כמות: 1 ; מעבד AMD Ryzen 5 5500 3.6Ghz 4.2Ghz AM4 Tray no cooler | מק"ט יצרן: 100-000000457 | כמות: 1 ; מאורר מעבד AMD Ryzen Wraith Stealth Cooler 65W TDP AM4/AM5 | מק"ט יצרן: 712-000052 | כמות: 1 ; זכרון לנייח Kingston 16GB DDR4 3200MHZ CL 22 Value Ram | מק"ט יצרן: KVR32N22S8/16 | כמות: 1 ; דיסק פנימי WD SN3000 500GB Gen 4X4 NVME Read-5000 Write-4100 | מק"ט יצרן: WDS500G4G0E-00CPS0 | כמות: 1 ; כרטיס מסך Gigabyte RTX 3050 Windforce 2 OC V2 6GB | מק"ט יצרן: GV-N3050WF2OCV2-6GD | כמות: 1 ; הרכבת מחשב בלבד ללא קירור נוזלי ללא תוכנות | מק"ט יצרן: MLT-ASSEMBLY | כמות: 1