מפרט טכני
| יצרן/חברה | BUNDLE |
| מעבד | I5-12400 |
| סדרת מעבד | Intel Core i5 |
| דיסק קשיח | 500GB NVME |
| גודל דיסק | 500GB |
| זיכרון | 8GB |
| נפח זיכרון | 8GB |
| ספק כוח | 500W |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
מידע נוסף
מארז שחור כולל ספק כוח SAMA CA-505 ATX Mid Tower Psu 500W USB3 | מק"ט יצרן: Sama ca-505 | כמות: 1 ; לוח לאינטל דור 12-14 Gigabyte H610M H DDR4 V3 REV1.0 VGA HDMI | מק"ט יצרן: H610M H V3 DDR4 | כמות: 1 ; מעבד אינטל דור 12 INTEL I5-12400 Tray 6CRS 117W LGA1700 | מק"ט יצרן: CM8071504555317 | כמות: 1 ; מאורר למעבד Antec A30 Pro blue led Cpu Cooler TDP UP TO 95W | מק"ט יצרן: 0-761345-7569-4 | כמות: 1 ; זיכרון לנייח Kingston ValueRam 8GB DDR4 3200Mhz CL22 1.2V | מק"ט יצרן: KVR32N22S6/8 | כמות: 1 ; דיסק פנימי WD SN3000 500GB Gen 4X4 NVME Read-5000 Write-4100 | מק"ט יצרן: WDS500G4G0E-00CPS0 | כמות: 1 ; הרכבת מחשב בלבד ללא קירור נוזלי ללא תוכנות | מק"ט יצרן: MLT-ASSEMBLY | כמות: 1