משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪3,906
| יצרן/חברה | LENOVO |
| לוח אם | Intel® SoC Platform |
| מעבד | Intel® Core 7 240H |
| סדרת מעבד | CORE 7-240H |
| דיסק קשיח | 512GB NVME Gen 4 |
| גודל דיסק | 512GB |
| זיכרון | 16GB DDR5 5600MHZ 16GB DDR5 5600MHZ |
| נפח זיכרון | 16GB |
| מארז | lenovo |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |