משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
| יצרן/חברה | LENOVO |
| לוח אם | B760M DDR5 |
| מעבד | Intel® Core™ i7-14700 |
| סדרת מעבד | Intel Core i7 |
| דיסק קשיח | 512GB NVME Gen 4 |
| גודל דיסק | 512GB |
| זיכרון | 16GB DDR5 5600MHZ 16GB DDR5 5600MHZ |
| נפח זיכרון | 16GB |
| מארז | lenovo |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |