משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪7,560
| יצרן/חברה | GIGABYTE |
| צבע | שחור |
| משקל לפי קילוגרם | 2.3 |
| מעבד | Intel® Core™ 7 Processor 240H |
| דיסק קשיח | 1TB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 32GB DDR5 |
| סוג זיכרון | 32GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 32GB DDR5 |
| דגם מלא כרטיס מסך | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti Laptop GPU 12GB GDDR7 |
| כרטיס מסך | RTX™ 5070 |
| גודל מסך | 16 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 2560X1600 IPS |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | שנתיים |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 165 |
| מקלדת מוארת | כן RGB |
| חיבורי תצוגה | HDMI + USB-C® 3.2 Gen 1 (Support DP 1.2) |
| מצלמת רשת | 1080P |
| TPM | TPM 2.0 |
| BlueTooth | BT 5.2 |
| כונן אופטי | ללא |