משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
| יצרן/חברה | LENOVO |
| לוח אם | Intel® SoC Platform |
| מעבד | Intel® Core™ Core 5 210H |
| סדרת מעבד | CORE 5-210H |
| דיסק קשיח | 256GB SSD m.2 Nvme |
| גודל דיסק | 256GB |
| זיכרון | 8GB DDR5 8GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 8GB |
| מארז | lenovo |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |