מפרט טכני
| יצרן/חברה | BUNDLE |
| מעבד | I5-14400F |
| סדרת מעבד | Intel Core i5 |
| דיסק קשיח | 500GB NVME |
| גודל דיסק | 500GB |
| זיכרון | 16GB |
| נפח זיכרון | 16GB |
| דגם מלא כרטיס מסך | RTX 3050 |
| כרטיס מסך | RTX 3050 |
| ספק כוח | 700W |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
מידע נוסף
מארז Antec VX100M ARGB 3X ARGB 120mm Fan Micro-ATX Mini Tower | מק"ט יצרן: 0-761345-10175-2 | כמות: 1 ; ספק כוח Cooler Master ELITE NEX 230V PEAK POWER 700 Active PFC | מק"ט יצרן: MPW-7001-ACBK-PWO | כמות: 1 ; לוח למעבדי אינטל Gigabyte H610M S2H V3 Micro-ATX VGA DP HDMI | מק"ט יצרן: H610M S2H V3 DDR4 | כמות: 1 ; מעבד Intel Core I5-14400F Tray No GPU 4.7 Ghz No Fan 65W TDP | מק"ט יצרן: CM8071505093011 | כמות: 1 ; מאורר למעבד Antec A35 FRGB 95W TDP 128mm Hight For Intel/AMD | מק"ט יצרן: 0-761345-40069-5 | כמות: 1 ; זכרון לנייח Kingston Fury Beast DDR4 16GB 3200Mhz C16 | מק"ט יצרן: KF432C16BB/16 | כמות: 1 ; דיסק פנימי WD SN3000 500GB Gen 4X4 NVME Read-5000 Write-4100 | מק"ט יצרן: WDS500G4G0E-00CPS0 | כמות: 1 ; כרטיס מסך Gigabyte RTX 3050 Windforce 2 OC V2 6GB | מק"ט יצרן: GV-N3050WF2OCV2-6GD | כמות: 1 ; הרכבת מחשב בלבד ללא קירור נוזלי ללא תוכנות | מק"ט יצרן: MLT-ASSEMBLY | כמות: 1