מפרט טכני
| יצרן/חברה | BUNDLE |
| לוח אם | B860M |
| מעבד | U7 265KF |
| סדרת מעבד | Intel Core Ultra 7 |
| דיסק קשיח | 1TB NVME |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 32GB |
| נפח זיכרון | 32GB |
| דגם מלא כרטיס מסך | RTX5070 |
| כרטיס מסך | RTX5070 |
| ספק כוח | 850W |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
מידע נוסף
מארז GIGABYTE C500 PANORAMIC STEALTH Mid-Tower4X120mm ARGB Fans | מק"ט יצרן: GB-C500P ST | כמות: 1 ; ספק כח GIGABYTE P850GM ATX V12 120mm Fan 80 plus GOLD | מק"ט יצרן: GA-P850GM | כמות: 1 ; לוח למעבד דור 15 Gigabyte B860M EAGLE V2 M-ATX 2.5GB LAN | מק"ט יצרן: B860M EAGLE V2 | כמות: 1 ; מעבד Intel Core Ultra 7 265KF Tray No GPU No Fans Up To 5.5GHz | מק"ט יצרן: AT8076806410 | כמות: 1 ; קירור נוזלי משולש Gigabyte Gaming 360 3XARGB 120MM Fan Black | מק"ט יצרן: GP-GIGABYTE GME 360 | כמות: 1 ; ז. לנייח Corsair Vengeance 32GB 2X16 DDR5 6000MHz C38 Black KIT | מק"ט יצרן: CMK32GX5M2B6000C38 | כמות: 1 ; דיסק פנימי WD BLUE SN5100 1TB Gen4.0 Up to 7100MB/S Read 2280 | מק"ט יצרן: WDS100T5B0E-00CPE0 | כמות: 1 ; כרטיס מסך GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12GB | מק"ט יצרן: GV-N5070WF3OC-12GD | כמות: 1 ; הרכבת מחשב בלבד ללא קירור נוזלי ללא תוכנות | מק"ט יצרן: MLT-ASSEMBLY | כמות: 1 ; תוספת להרכבת קירור נוזלי משולש ללא תוכנות | כמות: 1