משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪2,072 המחיר המקורי היה: ₪2,072.₪2,010המחיר הנוכחי הוא: ₪2,010.
| יצרן/חברה | LENOVO |
| לוח אם | Intel® SoC Platform |
| מעבד | לא צויין |
| סדרת מעבד | Intel Core i3 |
| דיסק קשיח | 512GB NVME Gen 4 |
| גודל דיסק | 512GB |
| זיכרון | 8GB DDR5 8GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 8GB |
| מארז | lenovo |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |