משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪3,499
| יצרן/חברה | ASUS |
| צבע | אפור |
| יציאות USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 5Gbps 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C DP/PD 40Gbps |
| משקל לפי קילוגרם | 1.4 |
| מעבד | Snapdragon® X X1 26 100 Processor |
| דיסק קשיח | 1TB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| סוג זיכרון | 16GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 16GB DDR5 |
| דגם מלא כרטיס מסך | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| גודל מסך | 14.0 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 2560X1600 IPS |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | 3 שנים באתר לקוח |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 60 |
| מקלדת מוארת | כן, צבע יחיד |
| חיבורי תצוגה | HDMI +Type-c (DP/DATA/PD) |
| מצלמת רשת | 1080P |
| TPM | TPM 2.0 |
| BlueTooth | BT 5.3 |
| כונן אופטי | ללא |
| חריצי זכרון פנויים/בשימוש | זכרון מולחם על הלוח – לא ניתן לשדרג |