משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪5,530
| יצרן/חברה | ASUS |
| צבע | כסוף |
| יציאות USB | USB3.2 TYPE A |
| משקל לפי קילוגרם | 1.2 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 255H |
| סדרת מעבד | Intel Core Ultra 7 |
| דיסק קשיח | 1TB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 32GB DDR5 |
| סוג זיכרון | 32GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 32GB DDR5 |
| דגם מלא כרטיס מסך | Intel® Arc™ Graphics |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| גודל מסך | 14.0 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 2.8K (2880 x 1800) OLED |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | שנה |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | OLED |
| קצב רענון מסך hz | 120 |
| מקלדת מוארת | כן, צבע יחיד |
| חיבורי תצוגה | 2x Thunderbolt™ 4 Support DisplayPort™ / High-speed Transferring + 1XHDMI |
| מצלמת רשת | 1080P |
| TPM | TPM PTT |
| BlueTooth | BT 5.4 |
| כונן אופטי | ללא |