משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪6,286
| יצרן/חברה | GIGABYTE |
| צבע | אפור |
| יציאות USB | 2x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.2) |
| משקל לפי קילוגרם | 1.9 |
| מעבד | AMD Ryzen™ Al 7 350 |
| דיסק קשיח | 1TB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| סוג זיכרון | 16GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 16GB DDR5 |
| דגם מלא כרטיס מסך | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU 8GB GDDR7 |
| כרטיס מסך | RTX™ 5060 |
| גודל מסך | 16 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 2560X1600 IPS |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | שנתיים |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 165 |
| מקלדת מוארת | כן RGB |
| חיבורי תצוגה | HDMI DP Type-c (DP/DATA) |
| אחסון נוסף/פנוי ? | NVME GEN4 Empty Slot |
| מצלמת רשת | 1080P |
| TPM | TPM PTT |
| BlueTooth | BT 5.2 |
| כונן אופטי | ללא |