משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪8,106
| חברה/יצרן | ViewSonic |
| דגם | X1-4K PRO |
| גודל מסך | 60-150 |
| רמקולים מובנים ? | 2 x 6W by Harman Kardon |
| מפרט רמקולים | 2 x 6W by Harman Kardon |
| אחריות | 3 שנים |
| אחריות | 3 שנים |
| רזולוציה | 2160X3840 |
| HDMI | 2 |
| Image size | 60-150 |
| distance ratio | 1.15-1.5 |
| distance | 1.53-4.98m |
| zoom | 1.3 |
| עוצמת הארה | LED 3,300 |
| ניגודיות | 1:3,000,000 |
| Image ratio | 16:9 |
| מסך חכם ? | Yes |
| gaming | Yes |
| סוג תאורה | Led |
| רמקולים | 2 x 6W by Harman Kardon |
| סוג תאורה | Led |