משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪5,039
| חברה/יצרן | ViewSonic |
| דגם | LS740W |
| גודל מסך | 30-300 |
| רמקולים מובנים ? | 15W |
| מפרט רמקולים | 15W |
| אחריות | 3 שנים |
| אחריות | 3 שנים |
| רזולוציה | 800X1280 |
| HDMI | 2 |
| Image size | 30-300 |
| distance ratio | 1.13-1.47 |
| distance | 0.75-9.76m |
| zoom | 1.3 |
| עוצמת הארה | 5,000 |
| ניגודיות | 1:3,000,000 |
| Image ratio | 16:9 |
| סוג תאורה | Laser |
| רמקולים | 15W |
| סוג תאורה | Laser |