מפרט טכני
| יצרן/חברה | BUNDLE |
| לוח אם | B860M |
| מעבד | U5-225F |
| סדרת מעבד | Intel Core Ultra 5 |
| דיסק קשיח | 1TB NVME |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 16GB |
| נפח זיכרון | 16GB |
| דגם מלא כרטיס מסך | RTX 5060 |
| כרטיס מסך | RTX 5060 |
| ספק כוח | 850W |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
מידע נוסף
מארז Antec AX1000 ARGB Mid Tower E-ATX 4X140MM ARGB SIDE GLASS | מק"ט יצרן: 0-761345-10240-7 | כמות: 1 ; ספק כוח ANTEC CSK 850 PRO ATX3.1 Rdy Semi-Modular 80Plus Bronze | מק"ט יצרן: 0-761345-20069-1 | כמות: 1 ; לוח לאינטל דור 15 Gigabyte B860M D3HP Micro-ATX DDR5 | מק"ט יצרן: B860M D3HP | כמות: 1 ; מעבד Intel Ultra 5 225F Tray No GPU Up to 4.9Ghz AI BOOST 13TOPS | מק"ט יצרן: AT8076806416 | כמות: 1 ; מאורר למעבד Cooler Master Hyper 212 Pro 230W TDP INTEL/AMD RGB | מק"ט יצרן: RR-212S-25PZ-R1 | כמות: 1 ; דיסק פנימי WD BLUE SN5100 1TB Gen4.0 Up to 7100MB/S Read 2280 | מק"ט יצרן: WDS100T5B0E-00CPE0 | כמות: 1 ; זכרון לנייח Crucial Pro 16GB DDR5-5600 C46 UDIMM | מק"ט יצרן: CP16G56C46U5 | כמות: 1 ; כרטיס מסך Gigabyte RTX 5060 Ti Eagle OC 16GB | מק"ט יצרן: GV-N506TEAGLE OC-16GD | כמות: 1 ; הרכבת מחשב בלבד ללא קירור נוזלי ללא תוכנות | מק"ט יצרן: MLT-ASSEMBLY | כמות: 1