משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪5,446
| יצרן/חברה | LENOVO |
| צבע | שחור |
| יציאות USB | 2X USB 3.2 Gen2(Type-A) |
| משקל לפי קילוגרם | 1.3 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 255H |
| סדרת מעבד | Intel Core Ultra 7 |
| דיסק קשיח | 512GB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 512GB |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| סוג זיכרון | 16GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 16GB DDR5 |
| דגם מלא כרטיס מסך | Integrated Intel® Arc™ Graphics Functions as Intel Graphics |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| גודל מסך | 14.0 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1200 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | 3 שנים באתר לקוח |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 60 |
| מקלדת מוארת | כן, צבע יחיד |
| חיבורי תצוגה | HDMI +Type-c (DP/DATA/PD) |
| אחסון נוסף/פנוי ? | NVME GEN4 Empty Slot |
| מצלמת רשת | 1080P with Privacy Shutter |
| TPM | TPM 2.0 |
| BlueTooth | BT 5.3 |
| כונן אופטי | ללא |
| חריצי זכרון פנויים/בשימוש | 1 |