משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪3,206
| יצרן/חברה | DELL |
| צבע | כסוף |
| יציאות USB | 2x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.2) |
| משקל לפי קילוגרם | 1.4 |
| מעבד | Intel® Core™ 5 120U |
| דיסק קשיח | 512GB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 512GB |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| סוג זיכרון | 16GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 16GB DDR5 |
| דגם מלא כרטיס מסך | Intel® Graphics |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| גודל מסך | 14.0 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1200 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | 3 שנים באתר לקוח |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 60 |
| מקלדת מוארת | לא |
| חיבורי תצוגה | HDMI +Type-c (DP/DATA/PD) |
| מצלמת רשת | 720P |
| TPM | TPM PTT |
| BlueTooth | BT 5.3 |
| כונן אופטי | ללא |