משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪2,799
| יצרן/חברה | HP |
| צבע | לבן |
| יציאות USB | 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.2 Gen 1, 1xUSB-C 3.2 Gen 1 |
| משקל לפי קילוגרם | 1.6 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 125H |
| סדרת מעבד | Intel Core Ultra 5 |
| דיסק קשיח | 512GB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 512GB |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| סוג זיכרון | 16GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 16GB DDR5 |
| דגם מלא כרטיס מסך | Integrated Intel® Arc™ Graphics Functions as Intel Graphics |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| גודל מסך | 15.6 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1080 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | 3 שנים |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 60 |
| מקלדת מוארת | לא |
| חיבורי תצוגה | 1X HDMI |
| מצלמת רשת | 1080P |
| TPM | TPM PTT |
| BlueTooth | BT 5.4 |
| כונן אופטי | ללא |