משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪2,730
| יצרן/חברה | HP |
| צבע | שחור |
| יציאות USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) |
| משקל לפי קילוגרם | 1.4 |
| מעבד | Intel® Core™ 7 150U |
| סדרת מעבד | Core 7-150U |
| דיסק קשיח | 512GB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 512GB |
| זיכרון | 16GB |
| סוג זיכרון | 16GB |
| נפח זיכרון | 16GB |
| דגם מלא כרטיס מסך | Intel® Graphics |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| גודל מסך | 14.0 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1080 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | שנה באתר לקוח |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 60 |
| חיבורי תצוגה | HDMI +Type-c (DP/DATA/PD) |
| מצלמת רשת | 720P |
| TPM | TPM PTT |
| BlueTooth | BT 5.4 |
| כונן אופטי | ללא |