משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪3,010
| יצרן/חברה | ASUS |
| צבע | כחול |
| יציאות USB | 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.2 Gen 1, 1xUSB-C 3.2 Gen 1 |
| משקל לפי קילוגרם | 2.1 |
| מעבד | Intel® Core™ 5 120U |
| דיסק קשיח | 1TB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 16GB |
| סוג זיכרון | 16GB |
| נפח זיכרון | 16GB |
| דגם מלא כרטיס מסך | Intel® Graphics |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| גודל מסך | 17.3 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1080 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | שנה |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 60 |
| מקלדת מוארת | כן, צבע יחיד |
| חיבורי תצוגה | HDMI |
| מצלמת רשת | 720P |
| TPM | TPM PTT |
| BlueTooth | BT 5.2 |
| כונן אופטי | ללא |
| חריצי זכרון פנויים/בשימוש | 8GB מובנה + 8GB בחריץ |