משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪2,799
| יצרן/חברה | ASUS |
| צבע | כחול |
| יציאות USB | 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.2 Gen 1, 1xUSB-C 3.2 Gen 1 |
| משקל לפי קילוגרם | 1.7 |
| מעבד | AMD Ryzen 7 |
| דיסק קשיח | 1TB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 16GB |
| סוג זיכרון | 16GB |
| נפח זיכרון | 16GB |
| דגם מלא כרטיס מסך | AMD RADEON GRAPHICS |
| כרטיס מסך | Amd Graphics |
| גודל מסך | 15.6 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1080 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | שנה |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 60 |
| מקלדת מוארת | כן, צבע יחיד |
| חיבורי תצוגה | HDMI |
| TPM | TPM PTT |
| BlueTooth | BT 5.4 |
| כונן אופטי | ללא |
| חריצי זכרון פנויים/בשימוש | 8GB מובנה + 8GB בחריץ |