משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪5,250
| יצרן/חברה | ASUS |
| צבע | JAEGER GRAY |
| יציאות USB | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 10Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery |
| משקל לפי קילוגרם | 2.2 |
| מעבד | AMD Ryzen™ 7 260 |
| סדרת מעבד | Amd Ryzen 7 |
| דיסק קשיח | 512GB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 512GB |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| סוג זיכרון | 16GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 16GB DDR5 |
| דגם מלא כרטיס מסך | NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 Laptop GPU 8GB GDDR7 |
| כרטיס מסך | RTX™ 5050 |
| גודל מסך | 16 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1200 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | 3 שנים |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 165 |
| מקלדת מוארת | כן RGB |
| חיבורי תצוגה | 1X Intel® Thunderbolt™ 4 connectors (USB4® USB Type-C® ports), supporting DisplayPort and Thunderbolt™ video output |
| אחסון נוסף/פנוי ? | NVME GEN4 Empty Slot |
| מצלמת רשת | 1080P |
| TPM | TPM 2.0 |
| BlueTooth | BT 5.3 |