משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪4,466
| יצרן/חברה | ASUS |
| צבע | אפור |
| יציאות USB | 2 |
| משקל לפי קילוגרם | 2.2 |
| מעבד | Intel® Core™ 5 Processor 210H |
| דיסק קשיח | 1TB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 16GB |
| סוג זיכרון | 16GB |
| נפח זיכרון | 16GB |
| דגם מלא כרטיס מסך | NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Laptop GPU 4GB GDDR6 |
| כרטיס מסך | RTX™ 3050 |
| גודל מסך | 16 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1200 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | 3 שנים |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 144 |
| מקלדת מוארת | כן RGB |
| חיבורי תצוגה | HDMI DP Type-c (DP/DATA) |
| מצלמת רשת | 720P |
| TPM | TPM PTT |
| BlueTooth | BT 5.3 |
| כונן אופטי | ללא |