משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪3,626
| יצרן/חברה | ASUS |
| מעבד | Intel® Core™ 5 210H |
| סדרת מעבד | Core 5-210H |
| דיסק קשיח | 512GB NVME |
| גודל דיסק | 512GB |
| זיכרון | 16GB DDR5 16GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 16GB |
| דגם מלא כרטיס מסך | Intel® UHD Graphics |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| גודל מסך | 27" |
| סוג מסך / ורזולוציה | Full HD "27 |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |