משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪1,539
| יצרן/חברה | ASUS |
| צבע | כסוף |
| יציאות USB | 1X USB2.0 Type-A 1X USB 3.2 Gen1 Typoe-C 2X USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| משקל לפי קילוגרם | 1.4 |
| מעבד | Intel® N150 |
| סדרת מעבד | Intel Processor |
| דיסק קשיח | 256GB UFS 2.1 |
| גודל דיסק | 256GB |
| זיכרון | 8GB LPDDR5 on board |
| סוג זיכרון | 8GB LPDDR5 on board |
| נפח זיכרון | 8GB LPDDR5 on board |
| דגם מלא כרטיס מסך | Intel® Graphics |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| גודל מסך | 14.0 |
| סוג מסך / ורזולוציה | FHD IPS 1920 x 1080 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | שנה |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 60 |
| מקלדת מוארת | כן, צבע יחיד |
| חיבורי תצוגה | 1X HDMI |
| מצלמת רשת | 720P |
| TPM | TPM PTT |
| BlueTooth | BT 5.2 |