משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪3,779
| חברה | Aorus by Gigabyte |
| דגם chipset | NVIDIA GeForce RTX™ 5070 |
| זיכרון | 12GB |
| Mem Bus | 192BIT |
| HDMI/mini | 1 |
| DP/mini | 3 |
| MultiView | 4 |
| Power connector | 1X16 PIN (2X8PIN) |
| מתח נדרש Power req | 750W |
| אורך מ"מ , Lengt mm | 317 |
| אחריות | 3 שנים |
| סוג זיכרון | GDDR7 |
| מהירות מעבד ב-MHZ | 2715 MHz |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 5.0 X16 |
| כמה מסכים ניתן לחבר בו זמנית | 4 |