משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪2,226
| אחריות | 3 שנים |
| חברה | Crucial |
| דגם | CP2K16G64C32U5W |
| סוג | DDR5 |
| גודל | 32GB – 2×16 |
| מהירות | ללא פשרות: עם קצב של 6400MT/s , אתם נהנים מרוחב פס אדיר שמותאם למשחקי ה-AAA החדשים ביותר ולתוכנות עריכה כבדות. |
| אחריות | 3 שנים |
| מתח | 1.4V |
| צבע | לבן |
| KIT | כן |