משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
| יצרן/חברה | DELL |
| לוח אם | Intel® Q670 chipset |
| מעבד | Intel® Core™ i5-14400 |
| סדרת מעבד | Intel Core i5 |
| דיסק קשיח | 512GB NVME Gen 4 |
| גודל דיסק | 512GB |
| זיכרון | 16GB DDR5 5600MHZ 16GB DDR5 5600MHZ |
| נפח זיכרון | 16GB |
| מארז | DELL |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |