משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪6,146
| יצרן/חברה | ASUS |
| צבע | אפור כהה |
| יציאות USB | 2X USB 3.2 Gen2(Type-A) |
| משקל לפי קילוגרם | 1.5 |
| מעבד | AMD Ryzen™ Al 7 350 |
| סדרת מעבד | Amd Ryzen 7 AI |
| דיסק קשיח | 1TB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 16GB LPDDR5 on board |
| סוג זיכרון | 16GB LPDDR5 on board |
| נפח זיכרון | 16GB LPDDR5 on board |
| דגם מלא כרטיס מסך | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU 8GB GDDR7 |
| כרטיס מסך | RTX™ 5060 |
| גודל מסך | 14.0 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 2560X1600 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | 3 שנים באתר לקוח |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 165 |
| מקלדת מוארת | כן, צבע יחיד |
| חיבורי תצוגה | 1x Type-C USB 4 DP/PD 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C DP/G-SYNC 1XHDMI |
| מצלמת רשת | 1080P |
| TPM | TPM 2.0 |
| BlueTooth | BT 5.3 |
| כונן אופטי | ללא |