משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪3,486
| יצרן/חברה | TOSHIBA Dynabook |
| צבע | שחור |
| יציאות USB | 1 |
| משקל לפי קילוגרם | 1.3 |
| מעבד | Intel® Core™ 5 120U |
| סדרת מעבד | Core 5-120U |
| דיסק קשיח | 512GB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 512GB |
| זיכרון | 16GB |
| סוג זיכרון | 16GB |
| נפח זיכרון | 16GB |
| דגם מלא כרטיס מסך | Intel® Iris® Xe Graphics |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| גודל מסך | 14.0 |
| סוג מסך / ורזולוציה | FHD IPS 1920 x 1080 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | 3 שנים |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 60 |
| מקלדת מוארת | לא |
| חיבורי תצוגה | HDMI +Type-c (DP/DATA/PD) |
| מצלמת רשת | 720P |
| TPM | TPM 2.0 |
| BlueTooth | BT 5.2 |
| כונן אופטי | ללא |
| חריצי זכרון פנויים/בשימוש | 1 |