משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪5,179
| יצרן/חברה | ASUS |
| צבע | JAEGER GRAY |
| יציאות USB | 2x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.2) |
| משקל לפי קילוגרם | 2.2 |
| מעבד | Intel® Core™ i5-14450HX |
| סדרת מעבד | Intel Core i5 |
| דיסק קשיח | 1TB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| סוג זיכרון | 16GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 16GB DDR5 |
| דגם מלא כרטיס מסך | NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 Laptop GPU 8GB GDDR7 |
| כרטיס מסך | RTX™ 5050 |
| גודל מסך | 16 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1200 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | 3 שנים |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 165 |
| מקלדת מוארת | כן RGB |
| חיבורי תצוגה | HDMI +Type-c (DP/DATA/PD) |
| אחסון נוסף/פנוי ? | NVME GEN4 Empty Slot |
| מצלמת רשת | 720P |
| TPM | TPM 2.0 |
| BlueTooth | BT 5.3 |
| חריצי זכרון פנויים/בשימוש | 1 |