משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪4,606
| יצרן/חברה | ASUS |
| צבע | שחור |
| יציאות USB | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery |
| משקל לפי קילוגרם | 1.2 |
| מעבד | AMD Ryzen™ AI 5 430 |
| סדרת מעבד | Amd Ryzen 5 AI |
| דיסק קשיח | 1TB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| סוג זיכרון | 16GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 16GB DDR5 |
| דגם מלא כרטיס מסך | AMD RADEON GRAPHICS |
| כרטיס מסך | Amd Graphics |
| גודל מסך | 14.0 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1200 OLED |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | שנה באתר לקוח |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | OLED |
| קצב רענון מסך hz | 60 |
| מקלדת מוארת | כן, צבע יחיד |
| חיבורי תצוגה | 1X USB4 TYPE C 1X DP 1X HDMI |
| מצלמת רשת | 1080P with Privacy Shutter |
| TPM | TPM PTT |
| BlueTooth | BT 5.3 |
| כונן אופטי | ללא |