משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪2,450
| יצרן/חברה | ASUS |
| צבע | אפור |
| יציאות USB | USB3 + USB3 type C |
| משקל לפי קילוגרם | 1.68 |
| מעבד | Intel® Core™ 5 Processor 210H |
| סדרת מעבד | Core 5-210H |
| דיסק קשיח | 512GB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 512GB |
| זיכרון | 8GB DDR5 |
| סוג זיכרון | 8GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 8GB DDR5 |
| דגם מלא כרטיס מסך | Intel UHD Graphics |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| גודל מסך | 15.6 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1080 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | שנה |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 60 |
| חיבורי תצוגה | 2X USB4 C 2X3.2 TYPE C 1X HDMI |
| מצלמת רשת | 720p with Privacy Shutter |
| TPM | TPM 2.0 |
| BlueTooth | BT 5.4 |
| כונן אופטי | ללא |
| חריצי זכרון פנויים/בשימוש | 1 |