משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪2,939
| יצרן/חברה | LENOVO |
| צבע | אפור כהה |
| יציאות USB | 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.2 Gen 1, 1xUSB-C 3.2 Gen 1 |
| משקל לפי קילוגרם | 1.4 |
| מעבד | Intel® Core™ i7-13620H |
| סדרת מעבד | Intel Core i7 |
| דיסק קשיח | SSD 512GB M.2 PCIE |
| גודל דיסק | 512GB |
| זיכרון | 16GB |
| סוג זיכרון | 16GB |
| נפח זיכרון | 16GB |
| דגם מלא כרטיס מסך | Intel UHD Graphics |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| גודל מסך | 14.0 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1080 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | שנה |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| חיבורי תצוגה | HDMI |
| מצלמת רשת | 720p with Privacy Shutter |
| TPM | TPM 2.0 |
| BlueTooth | BT 5.1 |
| כונן אופטי | ללא |
| חריצי זכרון פנויים/בשימוש | 8GB מובנה + 8GB בחריץ |