משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪1,736
| יצרן/חברה | LENOVO |
| צבע | אפור כהה |
| יציאות USB | USB3 |
| משקל לפי קילוגרם | 1.4 |
| מעבד | Intel® Core™ i3-1315U |
| סדרת מעבד | Intel Core i3 |
| דיסק קשיח | 256NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 256GB |
| זיכרון | 8GB |
| סוג זיכרון | 8GB |
| נפח זיכרון | 8GB |
| דגם מלא כרטיס מסך | Intel UHD Graphics |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| גודל מסך | 14.0 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1080 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | שנה |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| חיבורי תצוגה | HDMI |
| מצלמת רשת | 720p with Privacy Shutter |
| TPM | TPM 2.0 |
| BlueTooth | BT 5.1 |
| כונן אופטי | ללא |
| חריצי זכרון פנויים/בשימוש | 4 GB מובנה + 4 GB בחריץ |