משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
₪4,508
| יצרן/חברה | LENOVO |
| צבע | שחור |
| יציאות USB | USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) +USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On + USB-C® with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 + USB-C® with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1 |
| משקל לפי קילוגרם | 1.6 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 226V |
| סדרת מעבד | Intel Core Ultra 5 |
| דיסק קשיח | 512GB NVME GEN4 |
| גודל דיסק | 512GB |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| סוג זיכרון | 16GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 16GB DDR5 |
| דגם מלא כרטיס מסך | Intel HD Graphics |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| גודל מסך | 16 |
| סוג מסך / ורזולוציה | 1920×1200 |
| מסך טאץ? | No |
| אחריות | 3 שנים |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| קצב רענון מסך hz | 60 |
| מקלדת מוארת | כן, צבע יחיד |
| חיבורי תצוגה | 2X USB4 C 2X3.2 TYPE C 1X HDMI |
| אחסון נוסף/פנוי ? | NVME GEN4 Empty Slot |
| מצלמת רשת | 1080P with Privacy Shutter |
| TPM | TPM 2.0 |
| BlueTooth | BT 5.3 |
| כונן אופטי | ללא |
| חריצי זכרון פנויים/בשימוש | 1 |