משלוח חינם מעל 2000 ₪
מבצעים חדשים ודילים בקטגוריית המחשבים
| יצרן/חברה | GMKtec |
| מעבד | Intel® Core Ultra 7 256V |
| סדרת מעבד | Intel Core Ultra |
| דיסק קשיח | 1TB NVME Gen4 |
| גודל דיסק | 1TB |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| נפח זיכרון | 16GB |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |